O bodování docházky

V našem oddíle dostávají kluci za účast na akcích body. Tyto body neodráží pouze samotnou docházku, ale také, zda mají všechny potřebné věci. U skautů hodnotíme jejich snahu v podobě zápisu v deníku. Body můžou dostat také za dobrou reprezentaci oddílu na skautských akcích, zápis do kroniky nebo splněný bod ve stezce. Pokud kluci nemůžou přijít a dopředu se omluví, dostanou bod i za omluvu.

Tyto body se na o prázdninách "promění" na táborové peníze, které spolu s odměnou za družinu v celoroční hře tvoří konečnou částku, za kterou si kluci můžou vybrat hodnotné ceny na táboře.

Vlčata

• +1b za včasné omluvení ze schůzky nebo akce
  • -1b za neomluvení ze schůzky nebo akce

Body za stezku

Za každý splněný bod (aktivitu) ve stezce lze získat 2 body do bodování.

Speciální body

Vedoucí může udělit extra body dle svého uvážení např. dobrá reprezentace oddílu, zápis do oddílové kroniky, mimořádný dobrý čin, práce pro oddíl atd.