Instruktor lanových aktivit II.třídy - SVČ Lužánky

Různé - Instruktor lanových aktivit II. třídy

Doplňující vzdělání pro pedagogy Tv v oblasti staveb a vedení programu na nízkých lanových překážkách.

Historie a seznámení s lanovými překážkami u nás a ve světě, praktický nácvik staveb nízkých lanových překážek, vedení programu, bezpečnost, druhy používaných materiálů. Dobrodružná výchova a výchova prožitkem.
S účastníky se v úvodním bloku hrají jednoduché iniciativní hry (dotace: 2 hodiny), které pak mohou použít i při vedení svých programů. Během kurzu se postupně účastníci učí používat správné uzly a konstrukční prvky pro správné navázání jednotlivých překážek a následuje jejich praktická stavba (dotace: 12 hodin), velká část hodinové dotace je věnována bezpečnosti a pohybu na lanových překážkách (dotace: 5 hodin). Na kurzu se s účastníky probírá i správná organizace samotného programu a vedení programu tak, aby byl pro jeho účastníky zážitkem (dotace: 3 hodiny)

více na: http://www.luzanky.cz/kurzy/akreditovane/letak.php?id=6

Naši absolventi:

 • Petr Bartek (absolvoval 14.10.2012)
  Byl pořádaný lanovým centrem PROUD a byl to kurz se zaměřením na nízké lanové překážky (zhruba do metru nad zemí) s poměrně malým množstvím teorie, ale naopak s velkou porcí praktického nácviku vázání překážek. Začal v pátek a trval do neděle. Většinu času jsme strávili v lese na okraji Brna a učili se stavět překážky, o kterých se zde naučíte téměř vše, od jejich historie přes nejpoužívanější uzly, druhy používaných materiálů až po vedení programu s hlavní náplní zdolávání překážek. Kurz byl zakončen písemnou a následně praktickou zkouškou. Rozhodně výborná zkušenost, kterou mohu doporučit.

zobrazit všechny kurzy

Novinky

Docházka

 1. Daniel P.
  193
 2. Tomáš F.
  190
 3. Dominik P.
  187
 4. Jakub K.
  183
 5. Vítek P.
  182
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2020 Panteři a Kokino
verze 3.0.0