VLK Stříbrná řeka

Vůdcovská zkouška - Vůdcovský lesní kurz

Kurz se koná v prostředí CHKO Ždárské vrchy, na skautské základně „Maděra“ nedaleko Telecího u Poličky.

Nabízíme tým skautských i civilních odborníků, kvalitní přípravu na vůdcovské zkoušky nejen formou přednášek, ale i besed a modelových situací, přátelskou a pohodovou atmosféru, možnost vyzkoušet si teoretické poznatky v praxi, příležitost setkat se s významnými osobnostmi nejen českého skautingu. Dále hry se zajímavou náplní i rozměrem, nahlédnutí do světa tradic a rituálů skautingu i woodcraftu a mnoho dalšího. Vůdcovský lesní kurz Stříbrná řeka je navíc částí svého programu hlouběji zaměřen na ekologickou výchovu.

více na: http://kurzy.stribrnareka.cz/

Naši absolventi:

• Ruprd (nedokončil)
    Tak zatím mám ještě před zkouškama nicméně jsem nadmíru spokojen...tomuto kurzu dávám 90% což si myslím, že žádný jiný kurz překonat nemůže.A proč? Velice se mě líbil přístup instruktorů k nám frekventantům, bylo to velice osobní, v týmu vládne veliká pohoda a pracuje na velice vysoké úrovni. Zároveň je složen také z "mladších" lidí, čoýž tomu z velké části napomáhá. Dalším velikým plusem bylo, že se nám sešla opravdu výborná parta lidí a nikomu z nás se z kurzu rozhodně nechtělo a rádi se opět potkáme u zkoušek. A v neposlední řadě bych rád vyzdvihl jakou formou celý kurz probíhá - není to žádný velký stres, volnější jsou i třeba nástupy a celkově nikdo na nikoho extra netlačí. Mě tento kurz vyhovoval naprosto a tak doporučuju určitě komukoliv dalšímu...

zobrazit všechny kurzy