Kurz II. okrsku

Čekatelská zkouška - Čekatelský kurz

Zveme všechny zájemce o složení čekatelské zkoušky na čekatelský kurz II. brněnského okrsku. Kurz je primárně určen II. okrsku, je však otevřen všem zájemcům. Jedná se o víkendový kurz zaměřený na důkladnější a především praktické natrénování okruhů ke zkoušce a též na skautskou praxi. Kurz probiha v zimních a jarních měsících a zakončen je zkouškami v květnu.

více na: http://okrsek2.skauting.cz/

Naši absolventi:

 • Milan (absolvoval 24.6.2005)
  Čekatelský kurz našeho okrsku vedený Dědou, Broučkem a jejich týmem. Kurz bývá každým rokem lepší. Zdravovědu se snaží oživit simulovanými zraněními, na víkendy se jezdí po každé jinam (takže poznáte několik zíkladen), ale pro mě největším zážitkem bylo jídlo....tady budete za chvíli tak přecpaní, že už ho začnete odmítat :)..díky Teti!
 • Kokino (absolvoval 24.6.2005)
  S Milanem jsme tam byli o dost starší než ostatní. Ale příjemná atmosféra, hry mezi přednáškama. Vařila Tetina, takže jídla víc než dost. Zkoušky ústní i písemné, hospodaření bylo písemně a zdálo se mi těžký
 • Jindra (absolvoval 5.5.2007)
  Ze začátku jsem měl trochu obavy jaké to bude, ale už po prvním výkendu jsem pochopyl že je to super. Parta lidí byla výborná a zažily jsme spoustu zábavy. Celkem zhrnuto byl jsem velice spokojen..
 • Zevl (absolvoval 12.3.2008)
  Tento ČK jsem absolvoval v roce 2007 spolu s Jindřichem Froňkem. Skládal se ze čtyř víkendovek, které se konaly pokaždé na jiné skautské základně. Průběh těchto kurzů je většinou podobný, takže se nebudu rozepisovat, stačí říct, že se skládal z přednášek, proložených někdy více, někdy méně akčními hrami. Bylo tedy postaráno o určitou výuku i zábavu. S přednášejícími jsem byl ve většině případů spokojen, doufám, že to samé si mohou říct sami přednášející o nás :) Nejlepší víkendovka pro mě byla asi ta, která byla celkově zaměřena na zdravotní část kurzu. Jídlo na všech víkendech (od Teti) bylo výborné a bylo ho moc! Ze zkoušek by mohl být jediným problémem hospodářství. Pokud mám celkově shrnout kurz, tak splnil moje očekávání – poznal jsem nové lidi, něčemu jsem se přiučil a časově nebyl přiliž náročný. Verdikt tedy zní: doporučuji.

zobrazit všechny kurzy

© 2005-2019 Panteři a Kokino
verze 3.0.0