Zdravotník zotavovacích akcí VOŠ

Zdravotní zkouška - Zdravotnický kurz

Zdravotní kurz Vyšší Odborné Školy Zdravotnické. Skládá se ze 3 termínů, většinou pátek+sobota, učí se formou přednášek a praktického nacvičování záchrany tonoucího na bazénu. Výhodou může být místo - vždy v centru Brna.

Naši absolventi:

  • Jiří Bareš (absolvoval 21.11.2009)
    Na kurz jsem šel spolu s Pazourem a nevím, jak jemu, ale mě forma kurzu nevadila. Jednalo se totiž většinou o přednášky sem tam proložené vyzkoušením si věcí v praxi(na figurínách, jedna hodina plavání,..). Na druhou stranu vědomostí tam do nás cpali spoustu, takže kurz svůj úkol určitě splnil. Kurz proto doporučuju jen těm, kteří vydrží na dlouhých přednáškách dávat pozor a nečekají od kurzu žádné speciální zážitky.
  • Pazour (absolvoval 21.11.2009)
    celkem nuda, ale strašně zajímavý (mám takový ty bílý věcí rád)... ...když jdete v pátek ze školy, tak si říkáte, super, mám víkend a volno...ale kdeže, čeká vás celý týden ještě jednou akorát ve dvou dnech. Pro lidi co usínají u každýho sedmýho filmu to rozhodně není...i já měl někdy problém. Jinak cást, kdy jsme se učili zachranovat tonoucího je nezapomenutelná. Zkoušky na závěr jsou..erm..no, dá se na ně naučit

zobrazit všechny kurzy

© 2005-2019 Panteři a Kokino
verze 3.0.0