Podpora

Jak již určitě víte, tak Skaut je nezisková organizace. Toto označení však není úplně přesné. Lidé, kteří se podílejí na fungování oddílu, za toto nic nedostávají a platí příspěvky stejně jako členové. Hodně času a sil strávíme na shánění prostředků a materiálů, abychom mohli vytvářet zajímavý a kvalitní program. Tento čas by mohl být věnován přímo klukům. Kdybyste chtěli nějakým způsobem pomoci našemu oddílu, oceníme jakoukoli finanční či materiální podporu.

V případě podpory firmou, nabízíme umístění loga i odkazu na našich internetových stránkách, popř. v našem oddílovém časopisu nebo zpěvníku. Zajisté bychom vystavili potvrzení o podpoře pro snížení základu daně. Veškeré získané prostředky jsou použity přímo pro chod oddílu a kluci mají možnost těchto věcí ihned využívat.

Předem děkujeme za jakoukoli pomoc.

Naši činnost podporují

Jihomoravský Kraj Logo Bystrc Logo Gastroform Logo MŠMT Logo