Přihlašování do oddílu

Tábor v roce 2024 proběhne v termínu 6.-20. 7. 2024.
Pro účast na táboře je potřeba posbírat do konce dubna alespoň 200 bodů v bodování a mít maximálně 5 neomluv (viz sekce Bodování).

Kolik času zbývá do tábora 2024?

Video z Tábora 2023

• Ohlédnutí za rokem 2020
    Rok 2020 si jistě budeme ještě dlouho pamatovat. Ačkoliv byla větší část roku poznamenána karanténními opatřeními, měli jsme i přesto mnoho možností se vidět. Pojďme zavzpomínat na naše zážitky z minulého roku. Rok 2020 společně zahájili roveři silvestrovskou akcí na […]

O nás

Jsme Panteři, 35. brněnský oddíl Junáka, a věnujeme se výchově kluků přes třicet let. Náš oddíl zastřešuje 24. brněnské středisko Vrbovec.

V průběhu roku se scházíme každý týden na schůzkách v Brně-Bystrci. O víkendech vyrážíme na výlety do přírody, vícedenní výpravy, městské hry nebo soutěže. Závěr roku vrcholí v červenci na táboře v nádherné přírodě v České Kanadě.

V našem oddíle je přes šedesát členů a dělíme se na tři výchovné kategorie: vlčata (6-10 let), skauti (11-15 let) a roveři (15 a více).

Odkaz na staré oddílové stránky: panteri-old.skauting.cz

Přihlašování do oddílu

Naše čekací listina je v této době beznadějně přeplněná a Vaše dítě má smysl přihlašovat pouze několik let dopředu - rok narození 2019 či později (ale ani tak nemůžeme zaručit, že na něj zbyde místo). Pokud se Váš syn narodil dříve, tak ho bohužel nejsme schopni přijmout a nemá smysl s nám ozývat, děkujeme za pochopení. Podobně jsou na tom i další oddíly v našem bystrckém středisku Vrbovec. Můžete ale zkusit kontaktovat jiné skautské oddíly v Brně, snad někde budou mít volno (https://www.skaut.cz/mapa/).

V případě zájmu či dotazů nám napište na panteri@skaut.cz.