Šestnáctý vícedeňák - vlčácký - Nížkovice

28.5.2010 - 30.5.2010


1. den | 2. den | 3.den |

1. den

Sraz byl v pátek 28. května v půl páté odpoledne. Nasedli jsme do tramvaje a jeli jsme na hl. nádraží. Od tamtud jsme dojeli do Slavkova u Brna. Pak autobusem do Nížkovic. Na faře byl Petr a oznámil nám, že jsme v televizní soutěži boj o přežití. Poté jsme si uložili věci na půdu, kde jsme spali. Poté bylo rozdělení do dvou skupin a soutěž Otázky a odpovědi. Rychle se setmělo. Vedoucí nám dali dvě auta s kanystrem (žebřík s kanystrem vody). Měli jsme s tím vyběhnout kopec. Potom jsme po jednom šli po svíčkách na stezku odvahy. V polovině začalo pršet a svíčky zhasly, tak jsme šli po tmě. Spát jsme šli asi v jedenáct hodin
Honza Cajzl

2. den

V sobotu jsme měli dobrou rozcvičku. Po rozcvičce byla snídaně - chléb s pomazánkou a čaj. Po snídani jsme měli volno a tak jsme si zahráli na farní zahradě BANG a potom jsme šli do lesa. Byli jsme tam dlouho. Zabloudili jsme a nemohli jsme najít cestu z lesa ven. Pomohly nám k návratu koňské stopy. Vrátili jsme se odpoledne. Potom jsme vařili oběd - rizoto, které chutnalo jako od maminky. Šéf kuchař Ruprd nám uvařil polévku. Oběd nám opravdu chutnal. Potom jsme hráli hry - fotbal, ringo, tlačení auta, pikolu. Pikola se nám tak zalíbila, že jsme hráli téměř do bečera. Večeřeli jsme venku, opékali špeáčky, k tomu chléb a kečup. Poté jsme opět hráli pikolu a po hraní jsme šli spát.
Tadeáš Kamínek

3.den

V sedm hodin jsme vstávali, ale vedoucí zaspali. Před opožděným budíčkem jsme hráli BANG a poté byla rozcviča. Snídani připravili vedoucí - chléb s máslem, čokoládou, marmeládou a čaj.
Po snídani následovala soutěž - opičí dráha, přeskoky, lezení po žebříku, podlézání laviček, šplh po laně, přelez přes dveře, rychle doběhnout do cíle a potom jsme měli chvíli volno. Hráli jsme BANG a byl oběd, který připravili vedoucí. Po obědě následoval odpolední klid. Po odpočinku jsme se sbalilia a dostali svačinu, kterou jsme jedli ve vlaku. Cesta trvala 1,5 hodiny. Dojeli jsme do Brna na lavní nádraží. Odtud tramvaj číslo 1 na konečnou stanici Ečerova, kde si nás vyzvedli rodiče.
Tadeáš Kamínek

Novinky

Docházka

 1. Jakub K.
  173
 2. Vítek P.
  167
 3. Adam P.
  165
 4. Daniel P.
  163
 5. Vojta
  162
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2020 Panteři a Kokino
verze 3.0.0