Po stopách Yettiho

15.1.2010 - 16.1.2010

Po stopách Yettiho |

Po stopách Yettiho

Sraz byl v pátek 15.1 2010 u klubovny. Akce trvala dva dny. Nejprve jsme hráli hru na rychlé odhalení soupeře a posunovačku s kartami. Po těchto hrách jsme se navečeřeli a podívali se na Dobu ledovou 3. Po skončení filmu jsme podnikli dobrodružnou cestu za Yettim a překonávali překážky, lezli kanálem, stavěli most přes řeku Kway, lezli za tmy do kopce, šli v bouři a skoro všichni oslepli a našli Yettiho. Pak se někteří rozhodovali, jestli nedát Yettiho do Zoo, ale nedali. Potom jsme seběhli dolů a šli spát. Ráno jsme se nasnídali a šli na sníh. Přinesli jsme boby a někdo dokonce i lopatu. A teď přišla chvíle je vyzkoušet. Skákali jsme na skokánku, táhli kamaráda na bobech a pokusili se překonat rekord v tažení bobů za sebou a pak jsme se vrátili do klubovny, promočení, ale s krásnými zážitky.

Kuba Holuša

2. Vítek P.