Mikulášská besídka

28.11.2009

Mikulášská besídka |

Mikulášská besídka

Jako každý rok se konala Mikulášská besídka. Sraz byl v 9 hodin na ZŠ Lerchova, poblíž konečné tramvaje 4. Jakmile jsme se dostali dovnitř, kupovali jsme si lístky do tomboly, převlíkali se a líčili se. První scénku měli Panteři – skauti, pak vlčata. Po nich měli být Šídla, ale nic nepřichystali. Poté jsme dostali nášivku na kroj – kvalitní oddíl. Potom byla tombola. Losoval Komár. Všichni chtěli, aby se losovalo o špekáčky, ale Komár řekl, že se budou losovat až nakonec. Puzzle dostal Joža, Honza Cajzl dostal toaleťák. Nějaká další věc – Honza Cajzl, další věc – Honza Cajzl. Pak šli na řadu se scénkou Termiti a Kormoráni. Další losování. Dort pro nejlepší scénku dostávají? Panteři – skauti. Byl hodně velký, takže kdo chvíli počkal v šatně, ten kousek dostal. Nakonec jsme odešli všichni spokojení a s plnými batohy buď výhrou z tomboly, nebo dortem.

Radek Jančík