Restaurace U Pantera

14.11.2009

Restaurace U Pantera |

Restaurace U Pantera

Sraz byl v klubovně v 9 hodin, ale pravý program začal v 9:30, protože se ještě čekalo na opozdilce a ty, co zaspali. Začali jsme česnekovou pomazánkou, kterou jsme namazali na nakrájené rohlíky ( jednohubky ). Potom jsme šli na hřiště, kde jsme si zahráli basketbal, plácanou, fotbal a to je asi vše. Poté jsme se vrátili do klubovny, kde jsme po skupinkách vařili oběd ( zeleninová polévka, smažený sýr, brambory ). Další svačinou byl puding, který dělali jen vedoucí ( Ruprd, Ondra ) a samozřejmě s pomocí Radima. Mezitím, co ostatní hráli hru Na faráře, jsme si na závěr ještě zahráli hru Na králíka ( schovávala se Kofola, ale v celé klubovně ). Po uplynutí času, který jsme měli na hledání ( nikdo ji na záchodě nenašel ) se Kofola stejně rozdělila. Radim ji rozdělil, páč ji nakonec vyhrál jakýmsi hlasováním ). Ještě tu byl úklid, o který se všichni podělili a šli jsme domů.

Petr Bartek