Setkání s rodiči

25.9.2009

Setkání s rodiči |

Setkání s rodiči

Akce začala v 17:00 v klubovně. Roveři už v 16:30 začali s přípravou, aby setkání proběhlo bez komplikací. Jakmile roveři přichystali židle, připravili pozvánky a pití, začali se skauti a vlčata pomalu scházet.Úderem páté hodiny začal program.
V první části bylo prohlížení fotek z tábora, které komentovali Kokino a Tomáš Hudec.Po prezentaci fotek jsme se odebrali ven, kde jsme udělali společnou fotku pro náš oddílový web. Sice se řeklo, že mají přijít všichni, leč se značná část nedostavila a to se na fotce projevilo.
Druhou část režíroval Zevl, který musel říct podstatné ( ale trochu nudné ) věci, a tak jsme poslouchali Zevlovo povídání. Na setkání bylo připraveno také pití ( kotila ), kterou využívali zejména vlčata, skauti a roveři. Jakmile Zevl řekl vše podstatné, akci ukončil a převážná část lidí odešla domů, zbytek se mohl dívat na fotky. Po zhlédnutí fotek jsme uklidili klubovnu a šli domů

Vojta

1. Tomáš F.