Generálka na turnaje

1.5.2008

Generálka na turnaje |

Generálka na turnaje

Sešli jsme se na hřišti ZŠ Vejrostova docela v hojném počtu. Po krátkém rozházení jsme se rozdělili do dvou týmů: červení - Ruprd, já (Petr), Vojta a bratři Barešovi. Druhý tým nastoupil v sestavě: Radim, Pajka, Ondra, Joža a Petr Bartek. Začali jsme Ufobalem. Zahráli jsme si 2 x 20 minut. Myslím, že potencionální diváci mohli vidět velice solidní, docela vyrovnaný, zápas. Po krátkém odpočinku jsme se ve stejných týmech vrhli na očekávaný fotbal. Tentokrát jsme hráli 2 x 35 minut a zde už, alespoň brankový, rozdíl byl. Radimovi a jeho týmu se totiž až do posledních minut nedařilo vstřelit gól. Koncové skóre tedy bylo asi 6:1 (přesně nevím). Po zápase byla znát únava na obou stranách. A tak se většina odebrala domů. Jen pár odvážlivců si ještě zkusilo penalty.
Petr K.

2. Vítek P.