Střediskové mistrovství v uzlování 2008

15.3.2008


Kronika | Program | Výsledky |

Kronika

Na uzlování přišlo docela dost lidí a z našeho oddílu tam byli Vojta Popelka, Lukáš Hudec, Vašek Kolář, David Holický, Radim, Komár, Ondra, Jeník Bareš, Vojta Klement, Kokino, Honza, Petr Kotásek, Jirka Bareš, Ruprd a já. Soutěžilo se ve čtyřech věkových kategoriích, a to byly vlčata, mladší skauti, starší skauti a roveři. Jako první se vázala samozřejmě první sériea v ní byly 3 uzly: ambulák, dračák a škoťák se šátkem. Když všichni dovázali, tak se vázala 2. série, ve které byly také tři uzly: lodák, prusík a u vlčat osmička, u skautů rybařák. Pak jsme šli ven a hráli jsme tam jednu uzlovací hry a pak se vázala 3. série, ve které byly také tři uzly: dobráček, , vůdcák a zkracovačka. Ještě byc rád dodal, že roveři vázali všechny uzly poslepu. Po třetí sérii jsme si zahráli Gordiský uzel a pak bylo už konečně vyhlášení výsledků. Po vyhlášení jsme se odebrali do svých domovů.
Bacil

Program

Sobotní odpoledne se celé středisko sešlo v klubovně pro porovnání zkušeností v uzlování. Ve čtyřech věkových kategoriích jsme zápolili o stošest. Po šesti uzlech byl krátká přestávka s uzlovacími hrami, po které následovalo finále skautů a roverů. Na závěr nás čekal ještě Gordický uzel, po kterém následovalo vyhlášení výsledků.
Ve vlčatech (a světluškách) vyhrál Vojta před Tygy ze Šídel, ve starších skautech s přehledem Radim před Komárem a v roverech Kokino o pouhé půl sekundy před Honzou.

Výsledky

Vlčata - Světlušky
1. Vojta Popelka
2. Tygy
3. Sváťa
4. Lukáš Hudec
5. Medvěd
6. Vašek Kolář (ale měl ze všech nejrychleji druhou sérii)
7. Žabka
8. Míša
9. Terka


Mladší Skauti - Skautky
1. Očka
2. Brácha
3. Jezinka
4. David Holický


Starší skauti - skautky
1. Radim Kašpárek
2. Komár
3. Anajka
4. Ondra Kotásek
5. Bacil
6. Jeník Bareš
7. Pirát
8. Pedro
9. Čestmír
10. Vojta Klement


Roveři a Rangers
1. Kokino
2. Honza Planička
3. Modrák
4. Petr Kotásek
5. Váňa
6. Majkl
7. Monča
8. Fidli
9. Jirka Bareš
10. Smolda
11. Ruprd
12. Dub

Kluci z našeho oddílu jsou zvýrazněni.

Novinky

Docházka

 1. Jakub K.
  173
 2. Vítek P.
  167
 3. Adam P.
  165
 4. Daniel P.
  163
 5. Vojta
  162
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2020 Panteři a Kokino
verze 3.0.0