Přespání v klubovně

19.10.2007 - 20.10.2007


1. den (pátek) | 2. den (sobota) |

1. den (pátek) - plížení

Scházet jsme se začali už před půl šestou a kolem třičtvrtě nás bylo už 14. Věci jsme odložili v klubovně a dali si honičku na rozhýbaní. V klubovně jsme si zahráli na předvádění a potom i na králíka. Když v tom nás překvapil plukovník v uniformě s doprovodem. Všichni kluci podepsali odvod do armády a hned je čekal první úkol - dostat se do bunkru v lese a získat nějaké informace. Nejlépe se dařilo Jelenům, kteří jako první získali flešku s instruktážním videem.
V klubovně jsme si video pustili a vojáci nás opustili. Po večeři jsme si vybrali místa na spaní a dívání a začali se koukat na Slepičí Úlet. Film končil něco po desáté, potom jsme všichni ulehli do spacáků a usnuli
Kokino

Bodování etapy družin:

Jeleni (6b), Vlci (4b), Jestřábi (2b),

2. den (sobota) - výcvik

Ráno jsme se stihli tak akorát nasnídat a hned se tu objevili vojáci. Vyrazili jsme s nimi na výcvik k lesu. Čekalo nás - střela na tank, jízda a ručkovaní na laně a maskování. Největší úspěch měla jízda na laně.
Vrátili jsme se do klubovny, roveři nám nachystali krátký přehled fotek z loňského roku. Při návštěvě záchodu Michal objevil část rozstřižené zprávy, všechny družiny se pustili do hledání zbylých částí. Nejrychleji to zvládli Vlci a mohli se zato nechat vyfotit. Nakonec jsme vyfotili i Jestřáby (z Jelenů zbyl jen Michal, ti se vyfotí příště).
Sobota se již chýlila k poledni, zbyl nám čas ještě na novou hru ponorky, kterou těsně vyhráli Jestřábi. Poslední půlhodinku jsme uklízeli, vysávali a vytírali (Pájka).
Kokino

Bodování etapy družin:

Jeleni (6b), Jestřábi (6b), Vlci (2b),

Novinky

Docházka

 1. Jakub K.
  173
 2. Vítek P.
  167
 3. Adam P.
  165
 4. Vojta
  162
 5. Matěj D.
  160
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2020 Panteři a Kokino
verze 3.0.0