Sedmý vícedeňák - Dědice

27.4.2007 - 29.4.2007


1. Den (Pátek) | 2. Den (Sobota) | 3. Den (Neděle) |

1. Den (Pátek) - Papíry

Sraz byl na konečné v 16:00. Joža, Ondra Havlíček a Michal Házy jeli společně s Řechtym a jídlem na 3 dny autem a ostatní (Petr Bartek-já, Ondra Havlíček, Michal Házy, Tomáš Kunc, Vašek, Tomáš, Filip Lamparterovi, Honza Cajzl, Barešovi, Hudcovi, Tomáš Pouzar, Kotásci, Vojta Klement, Ruprd, Komár) jeli vlakem do Vyškova. Z vedoucích tu byli Pájka, Milan a Řechty. Z Vyškova jsme šli kousek do Dědic, ale jen kousek. Fara v Dědicich byla hezká, ale neměla skoro žádnou zahradu. Rozdělili jsme se do 3 pokojů (v 1.vlčata ve 2.skauti a ve 3.vedoucí). Po vybalení byla etapu. Večer si vlčata zahrála různé hry s Pájkou a skauti si s Milanem a Řechtym dali městečko Palermo. Úplně na závěr dne jsme si všichni společně zahráli Upíry a Sardele.

Petr B.

Bodování etapy družin:

Jestřábi (3b), Svišti (3b), Jeleni (2b), Kamzíci (2b), Mamuti (2b),

2. Den (Sobota) - Vaření + Závod

Ráno po snídani Vlčata a Skauti probírali stezky.Některá Vlčata byla seznámena se Skautskou stezkou a jiná s Vlčátskou stezkou.I někteří Skauti si museli dodělávat Skautskou stezku.Potom jsme se všichni po družinách sbalili a vyrazili na výlet.Šli jsme do lesa na kopec ,kde jsme si uvařili oběd (polívku,a bramborovou kaši) v kotlíku.Po obědě jsme hráli hry:pašeráci,brambory,hradní pán . Na závěr jsme hráli etapovku:závod s toaletním papírem v ruce .Hlavní bylo ,aby se neroztrhl papír, co všichni z družiny drželi v ruce.Po etapovce jsme se vydali na zpáteční cestu na faru .Večer byla hra:Chceš být Kofolářem?.Šlo o hru ve které byl cíl správně zodpovědět na 10 otázek a vyhrát Kofolu.Nikomu se to nepodařilo .Po hře šli vlčata spát . Skauty čekala večerní hra.V jídelně Skautům zavázali oči ,Ruprd a Petr pustili hezkou muziku a postupně nás odváděli do sklepa, kde nám vysvětlili pravidla hry. Potom nás odvedli na pole kde jsme měli chytit Ruprd ,vzít mu kartičku a zároveň jsme měli na zemi najít balónek s vodou.Pak jsme se vším měli dojít do fary kterou hlídal Petr.Pokud na nás posvítil baterkou byly jsme nalezení a vyřazení ze hry.Potom jsme šli spát.
Pazour

Bodování etapy družin:

Jeleni (6b), Svišti (5b), Jestřábi (4b), Kamzíci (4b), Mamuti (3b),

3. Den (Neděle) - Láhve

Po neblahém probuzení už v 7 hodin jsme se pomalým krokem vydali ku kostelu, který byl vzdálen jen pár dlouhých kroků. Tam jsme chvilinku zostali na mši a následovně se vrátili na faru, kde na nás čekala už hotová snídaně. Na snídani byly chleby s marmeládou a čajem. Po této vydatné snídani jsme šli na naši nejoblíbenější hru - fotbal. Chvilinku nám trvalo, než jsme našli nějaké to hřiště, ale nakonec se přeci jenom něco našlo a tak jsem si zahráli. Po příchodu zpět na faru už na nás čekal Řechty s obědem a to sice s rizotem. Po obědě se ale náš čas nachýlil a tak jsme začali faru gruntovat. Až jsme to udělali, přišla paní, která si faru přebrala a my šli na etapu. Naším úkolem bylo naskočit na červa - zdá se to jednoduché, ale zdání může někdy klamat. Pak už nám nezbylo nic jiného než si sbalit pár svých švestek a odejít směr vlakové nádraží. Vlak nám jel nádherně, a tak jsme mohli ujííždět ku Brnu s pocitem pěkně stráveného víkendu.
Ruprd

Bodování etapy družin:

Jeleni (3b), Mamuti (3b), Jestřábi (2b), Kamzíci (2b), Svišti (1b),

Novinky

Docházka

 1. Jakub K.
  173
 2. Vítek P.
  167
 3. Adam P.
  165
 4. Daniel P.
  163
 5. Vojta
  162
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2020 Panteři a Kokino
verze 3.0.0