Adopce v ZOO

9.6.2007


Program |

Program

Jako vždy jsme se sešli na konečné 1 a 3 a to tentokrát v 9:00 hodin. Potom jsme jeli šalinou k Zoo, kde jsme potkali světlušky. Společně jsme totiž adoptovali Psouna Prérijního a tak jsme dostali nové vstupné. Přestože byla akce jak pro vlčata, tak pro skauty, tak přišli pouze dva vedoucí, čtyři vlčata a čtyři skauti.
Za bránou jsme pokračovali k nejbližšímu posezení, kde nám vedoucí rozdali do skupinek asi po čtyřech papír a úkoly – většinou zjišťovací – kvůli kterým jsme museli projít prakticky celou Zoo. Sraz byl potom o dvě hodiny později u Psouna (vpravo dole nebo taky nahoře za námi), kde jsme udělali skupinová fota a následně si dali oběd.
Potom byla menší šiškovaná – už ani nevím, co ji způsobilo – v ní jsme šli všichni po Ruprdovi a Milanovi kteří šli jak navzájem po sobě ale také po všech ostatních. Sice chvíli trvalo, než jsme se uklidnili, ale pak jsme sešli k prvnímu posezení, kde jsme vyhodnotili původní soutěž. Něco po třinácté hodině jsme odešli ze Zoo a vrátili se na konečnou, kde byl rozchod.
Jeník

Novinky

Docházka

 1. Tomáš F.
  120
 2. Vojta
  120
 3. Daniel P.
  120
 4. Dominik P.
  118
 5. Adam K.
  114
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2019 Panteři a Kokino
verze 3.0.0