Závěrečný celooddílový výlet na Babí lom

15.6.2019

skauti | vlčata |

skauti

Ráno jsme vyrazili na cestu i se zakladatelem našeho oddílu. Prvně jsme si zahráli hru, kde jsme měli v puse kolíček a měli jsme si pomocí nic, co nejvíckrát předat kapesník. Potom jsme šli kousek dál a tam jsme stavěli klubovnu pro ”skřítky”. Měli jsme na to 15 min. Pak jsme vylezli na hřeben a šli jsme po něm až k rozhledně. Po cestě někteří lidé lezli po skalách úplně mimo cestu. Na rozhledně byl oběd a rozhlíželi jsme se. Například jsme zjistil, kde je Tokio nebo Řím apod. Po cestě zpátky jsme měli kvíz na historii oddílu a jeli jsme domů.
Ondra Prokeš

vlčata

pauza na svačinu

Sraz 8:00 zastávka Ečerova. Jeli jsme šalinou, pak autobusem. Pak jsme šli lesem, tam to začalo, začátek komunismu. Bylo to o tom, že jsme museli předávat kapesník. Pak jsme došli na Babí lom. Pak jsme došli na zastávku autobusu. Jeli jsme. Pak jsme vyšli na zastávku šaliny a jeli jsme na Ečerovu a pak jsme šli domů.

1. Tomáš F.
  2. Lukáš K.