RRRrrrr!!!

9.2.2019 - 12.2.2019


1. den | 2. den | 3. den | 4. den |

1. den

Musíme dobýt kótu 937
Musíme dobýt kótu 937

Jeli jsme tam ani ne 45 minut, a jam že jsme jeli? No do České (vesnice kousek od Brna). Když jsme dojeli tak jsme si dali oběd, vybalili se a v podstatě až do večera byla volná zábava. Většina lidí hrála v jídelně Magici a po večeři jsme se dívali na film RRRrrrr!!!, který se mi líbil. Byl o době kamenné a byla vněl spousta hlášek. Potom se šlo spát.
Ondřej Prokeš

2. den

Ke snídani byla vánočka a marmeládou a nebo se salámem. Po snídani byl program venku i vevnitř. Naše skupina prvně hrála něco jako ufogolf a potom jsme unesli někoho na kládě. Potom jsme šli dovnitř a museli jsme uvázat uzly poslepu. Potom jsme šli za Wabim a vymýšleli jsme slova ze zadaných písmen. Na konec jsme rozdělávali oheň jednou rukou a spoustu dalších věcí.
Ondřej Prokeš

3. den

Den začal budíčkem a rozcvičkou. Po rozcvičce jsme šli na snídani. Následoval. program malování. Téma bylo libovolné. Háček byl v tom, že jsme mohli malovat pusou nebo nohou. Malby museli na sebe navazovat. Tím vznikl příběh. Pak se šla hrát hra zvaná Srnabal. Hra neměla žádná pravidla. Protože přes noc pršelo, bylo na hřišti bahno. Takže na základnu jsme došli zmáčení. Následoval oběd a poledňák. Po poledňáku byl pravěký pětiboj. Skládal se z rozdělání ohně jednou rukou, házení ufodiskem, přenášení prasete, vymýšlení slov. Potom následovalo vymýšlení šifer. Následovala Teova schovka, kdy po určité době musel vydávat zvuk. Před Teovou schovkou byla večeře. Potom bylo Just Dance a večerka.
Véna

4. den

Následovalo klasické ráno. Následoval poslední den. Hned po snídani jsme se začali balit. Následovala hra chycení vraha Následoval oběd. Po obědě jsme se rozdělili do uklízencíh skupinek. Po uklízení jeli jsme domů.
Véna

Novinky

Docházka

 1. Jakub K.
  173
 2. Vítek P.
  167
 3. Adam P.
  165
 4. Daniel P.
  163
 5. Vojta
  162
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2020 Panteři a Kokino
verze 3.0.0