Přespání v klubovně

11.1.2019 - 12.1.2019

Přespání v klubovně |

Přespání v klubovně

Vše to začalo v ten osudný pátek. Sešli jsme se v klubovně s arsenalem jídla, pití a NERF zbraněmi. Přesně takhle začíná naše přespání. Večer jsme chystali zbraně na pořádnou řežbu. Mezitím jsme jedli naši večeři. Poté nás uvedli do děje a pustili nám film ”americký sniper” a poté jsme jít spát, ale většina stejně neusla. Poté co byli všichni vzhůru tak k nám naběhli Tadeáš a Teo, kteří nás odvedli ven a tam jsme cvičili. Poté nás opět poslali spát, ale to už jsme někteří váženě usnuli. Ráno nás. Teo vyhnal ven a my museli klikovat. Poté jsme si dali snídani. Po snídani jsme si ze dvou kluboven udělali výslechovou místnost a tam jsme vyslýchali muslimy a čelili jejich útokům. Až jsme dovyslýchali měli jsme se zbalit a poté nastal oběd. Po obědě jsme nás vyhnali ven s několika šiframi, které nás zavedli do klubovny, kde začala řežba mezi skauty a muslimy. A pak jsme uklidili a vydali se domů.
Vojtěch Nešpůrek

1. Tomáš F.