Zahajovací celooddílový výlet

28.9.2018

Zahajovací celooddílový výlet - skauti | Zahajovací celoodílový výlet - vlčata |

Zahajovací celooddílový výlet - skauti

Sraz byl v 7:55 přesně! Potom jsme jeli šalinou na nádraží a od tam vlakem do Adamova a od tam pěšky na Býčí skálu. Cestou jsme různé hry (například Mamuty). Zastavili jsme se u komína velkého a i u jiné skály. U Býčí skály jsme si dali oběd a potom jsme šli na autobus a jeli jsme domů. Celé to vymyslel Alex Mišun (celý výlet).
Ammo

Zahajovací celoodílový výlet - vlčata

Sraz byl v 7:55. Jedničkou jsme jeli na nádraží a pak autobusem do Adamova. Jak jsme byli v Adamově, zabočili jsme do lesa. Na okraji lesa jsme hráli hru. Šli jsme dál a byli jsme u Býčí skály. Šli jsme do ní a prohlédli si ji. Pak jsme vylezli ven a šli dál a byl oběd. Pak tam byla rozhledna a zase hra. Prvně se hrála hra: triangl. Pak jsme šli na rozhlednu. Pak jsme li do Křtin. Tam jsme nasedli na autobus a jeli jsme na Ečerovu. Kuba K.