Vícedenní výlet vlčat

4.5.2018 - 8.5.2018


1. den | 2. den | 3. den | 4. den | 5. den |

1. den

Dorazili jsme do klubovny
Dorazili jsme do klubovny

V pátek v 16:40 jsme vyjeli do junácké klubovny v Ratíškovicích. Když jsme dojeli na místo, začali jsme si házet ragby a volleyballovým míčem Dále jsme hráli vybíjenou. Nakonec jsme šli na večeři a pak jsme hrály hry a potom šli spát.
Radim Sedlák2. den

Ranní rozcvička
Ranní rozcvička

Dnes jsme se vydali na největší polopoušť v Česku. Po cestě jsme hráli různé hry. Jednou když se volal Nálet, tak si tam Tom zapomněl batoh a Vojta se pro něj musel vracet, vrátil se hodně rychle. Když jsme se vrátili, tak jsme měli táborák a opékali jsme si špekáčky.
Berný


3. den

Prašná cesta
Prašná cesta

Jako vždycky byl prvně budíček a pak jsme natáčeli film nebo ti co věří šli do kostela a potom jsme vařili oběd. Pak byly netradiční disciplíny. Pak bylo dysko a potom stezka odvahy.
Jiří Šauer


4. den

Ráno jsme měli rukodělky a vyráběli jsme parní lokomotivy. Pak jsme šli na výlet a tam jsme hráli vlajkovku. Pak jsme stavěli železnice, byli tam 4 stanoviště. Na prvním a druhým byl běh a plnění hrnku vodou. Na třetím a čtvrtým bylo: slámkou přenes papírky a hádání co zmizelo pod celtou.
Kuba Kříž

5. den

po příjezdu zpět
po příjezdu zpět

Hned ráno jsme dosnídali a šli jsme na drezínu na kolejích se stala nehoda jestřábům spadl řetěz. Pak byl oběd a pak jsme jeli domů.
Dominik Puč
Novinky

Docházka

 1. Jakub K.
  173
 2. Vítek P.
  167
 3. Adam P.
  165
 4. Daniel P.
  163
 5. Vojta
  162
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2020 Panteři a Kokino
verze 3.0.0