Závěrečný celooddílový výlet

23.6.2018

Závěrečný celooddílový výlet - skauti | Závěrečný celooddílový výlet - vlčata |

Závěrečný celooddílový výlet - skauti

Tento výlet ukončuje naše snažení přes celý rok, proto si mohli s námi vychutnat i rodiče. Sraz byl v údolí Oddechu u posilovacích strojů (tvz work out). Zde jsme si zahráli 1. hru a to Molekuly. Hra spočívá v tom, že se utvoří skupinky a ty mají mít na zemi určitý počet rukou, noh a jiných končetin. Poslední kolo Molekul utvořilo tým na 1. část výletu. Zde jsme plnili nejrůznější úkoly. Naše trasa vedla okolo řeky Svratky po jejím pravém břehu, potom Jundrovem do Obory a odtud přes Jezírka do klubovny. Zde se jako každý rok konalo tradiční opékání špekáčků. U ohně byla i vyhodnocena soutěž. Celý tento výlet se nesl v duchu pohody a odpočinku, což z něho udělalo příjemnou tečku na závěr školního roku.
Daniel Holuša

Závěrečný celooddílový výlet - vlčata

Šli jsme na celodenní výlet s rodiči. Šli jsme kolem Svratky a vždycky po nějaké době byl úkol. Potom jsme sešli a jsme si zahráli záchod. Potom jsme šli rovnou do klubovny. Tam jsme měli buřty.
Jan Topol

2. Vítek P.