Podzimní výlet vlčat

17.11.2012

Podzimní výlet vlčat |

Podzimní výlet vlčat

Společná fotka u Tří křížů.

Ráno jsme šli na zastávku Ečerova. Bylo 17.11 sobota. Jeli jsme šalinou a pak autobusem. Vystoupili jsme z autobusu a šli vesnicí po cestě a kolem řeky. Okolo drátů jsme slyšeli divné bzučení. Pak jsme šli po mostě přes řeku po silnici až k zahrádkám. Před zahrádkami byl veliký palouček na svačinu. Ale než byla svačina, tak jsme hráli na honěnou ve vysoké trávě, u které byla divná budova. Pak byla svačina a vyhlášení hry, že se nesmí říkat ANO, NE a sprostá slova. Šli jsme do kopce, kdy byly patníky s obrazy a nahoře toho kopce byla pauza. Pak jsme šli lesem. Další sváča byla u tří křížů, kdy byla rozbitá lavička. Já seděl na jedné straně a někdo na druhé. A když odešel, spadl jsem na zem z té lavičky. Pak o hodně daleko byl takový slalom a už jsme šli zase na Ečerovu.
Vojta M.