Mistrovství v uzlování

13.10.2012

Mistrovství v uzlování |

Mistrovství v uzlování

Setkali jsme se společně se Poštolkama a Šídlama 13.10 v 14:00 v klubovně, za účelem zjistit, kdo umí nejrychleji uvázat uzly. Podle věku jsme byli rozděleni do 5 kategorií. Byla celkem tři kola, v každém jsme měli uvázat tři různé uzly. Mezi každým kolem byl čas na zopakování a naučení uzlů, které budou v dalším kole, jelikož mezitím vázala jiná kategorie. Také byl čas na vybíjenou nebo UFO. Jakmile bylo dovázáno, museli se vyhodnotit vítězové. Tak jsme si zahráli hru „vázaní sýrových uzlů“: rozdělili jsme se do několika týmů, každý tým měl někde stanoviště. Musely se sbírat suroviny (voda, kvasnice, sůl,…), z nichž se „upekly“ sýrové uzly. Podle počtu upečených surovin jsme dostali opravdové sýrové uzly. A teď už jen zbývalo vyhodnotit výherce v uzlování. V mé kategorii vyhrála Míša od Poštolek. Od nás Panterů bohužel nikdo nemohl slavit úspěch.
Radek J.