Oddílový výlet s rodiči

16.6.2012

Oddílový výlet s rodiči |

Oddílový výlet s rodiči

Došli jsme ke Kočičímu žlebu do malého lesíku. Hráli jsme hru - živé pexeso: byly 3 dvojice a vyhrál Tom V. a jeho táta. Potom jsme šli tam, kde je hodně bláta. Rozdělili jsme se na skupinky zhruba po 6 členech a šli jsme plnit úkoly. První bylo vázání uzlů, dál siamská dvojčata, šifra, střílení ze vzduchovky a hašení ohně. Požár nebyl – jen jsme plnili plastové lahve. Vyhrála skupina s názvem Šprti. Tam byla Helenčina studánka, kde pramení potok Vrbovec. Pak jsme došli k Masarykovu okruhu a tam svištěly motorky. Na dalším palouku v lese jsme hráli hru na Pašeráky. Hra skončila nerozhodně. Asi po půl hodině jsme přišli do vesnice a přes pole a les jsme se dostali do naší klubovny. Opékali jsme buřty a dívali se na fotky za celý rok.
Teo M.

2. Vítek P.