Sedmnáctý celooddílový vícedeňák - Cizkrajov

28.10.2010 - 31.10.2010

01. den | 02. den | 03. den | 04. den |

01. den

Sraz byl na konečné u nástěnky (Ečerova). Sešli jsme se v tomto počtu - pár vedoucích, 4 Mamuti, 3 Kamzíci, 2 Svišti a strašně moc vlčat. Přijela tramvaj a do ní se bahrnula všechna vlčata. Skauti si radši počkali na další. Jedničkou jsme dojeli na Hlavní nádraží a čekali jsme na odjezd vlaku. Vystoupili jsme kousek od Dolního Bolíkova. Odsud jsme šli až do Cizkrajova na faru. Tady nás seznámili s etapovkou. Pak jsme hráli svíčkovanou. Potom byla ke každé skautské družině přidána jedna vlčácká. V těchto skupinách jsme měli chodit po stanovištích. Až jsme obešli všechny, tak jsme dostali oběť (plyšového psa) a měli jsme ho položit na obětní stůl. Potom byla večerka.
Ondra Holub

02. den

Ráno jsme hráli hru Gladiátoři. Potom na snídani byl chleba s vajíčkovou pomazánkou a čaj. A potom byly volitelné programy. Potom byl oběd a byla ovesná kaše a slepičí polévka a potom následovala noční hra o Kofolu. Pak jsme šli do sklepa. Ze sklepa jsme šli na hřbitov a tam jsme hledali lístečky se jmény a potom jsme šli spát
Michael Sázavský

03. den

Ráno byla rozcvička. Po rozcvičce byla snídaně. Po snídani byly volitelné programy - fotbal, soutěžní a zpěv. Po programu byl oběd. Po poledním klidu jsme šli na výlet po stanovištích. Na každém stanocišti jsme měli splnit úkol. Potom byla večeře. Po večeři jsme se dívali na film - Asterix a Olympijské hry. Po filmu šli všichni spát.
Michal Daněk

04. den

Ráno byla zpožděná rozcvička (byl posun času). Potom byla snídaně. Následovalo balení na cestu domů. Kdo měl zbaleno a chtěl, šel do kostela. Překvapilo nás, že ještě byla etapa (bylo to člověče, nezlob se). Na oběd bylo knedlo-zelo-vepřo. Vlčata pak šla na vlak a skauti ještě uklízeli. Vlak jsme stíhali tak, tak. Na zastávce, kde jsme přestupovali (čekali jsme tam hodinu a půl), si někteří sedli vedle kolejí a proto nás seřval výpravčí. Ve vlaku, do kterého jsme přestoupili jsme se mačkali. V šalině na sekundu omylem vypli elektřinu.
Honza Cajzl

Bodování etapy družin:

Jeleni (13b), Kamzíci (11b), Svišti (11b), Jestřábi (10b), Mamuti (10b), Vlci (10b),

2. Vítek P.
  3. Adam P.