Sedmnáctý celooddílový vícedeňák - Cizkrajov

28.10.2010 - 31.10.2010


01. den | 02. den | 03. den | 04. den |

01. den

Sraz byl na konečné u nástěnky (Ečerova). Sešli jsme se v tomto počtu - pár vedoucích, 4 Mamuti, 3 Kamzíci, 2 Svišti a strašně moc vlčat. Přijela tramvaj a do ní se bahrnula všechna vlčata. Skauti si radši počkali na další. Jedničkou jsme dojeli na Hlavní nádraží a čekali jsme na odjezd vlaku. Vystoupili jsme kousek od Dolního Bolíkova. Odsud jsme šli až do Cizkrajova na faru. Tady nás seznámili s etapovkou. Pak jsme hráli svíčkovanou. Potom byla ke každé skautské družině přidána jedna vlčácká. V těchto skupinách jsme měli chodit po stanovištích. Až jsme obešli všechny, tak jsme dostali oběť (plyšového psa) a měli jsme ho položit na obětní stůl. Potom byla večerka.
Ondra Holub

02. den

Ráno jsme hráli hru Gladiátoři. Potom na snídani byl chleba s vajíčkovou pomazánkou a čaj. A potom byly volitelné programy. Potom byl oběd a byla ovesná kaše a slepičí polévka a potom následovala noční hra o Kofolu. Pak jsme šli do sklepa. Ze sklepa jsme šli na hřbitov a tam jsme hledali lístečky se jmény a potom jsme šli spát
Michael Sázavský

03. den

Ráno byla rozcvička. Po rozcvičce byla snídaně. Po snídani byly volitelné programy - fotbal, soutěžní a zpěv. Po programu byl oběd. Po poledním klidu jsme šli na výlet po stanovištích. Na každém stanocišti jsme měli splnit úkol. Potom byla večeře. Po večeři jsme se dívali na film - Asterix a Olympijské hry. Po filmu šli všichni spát.
Michal Daněk

04. den

Ráno byla zpožděná rozcvička (byl posun času). Potom byla snídaně. Následovalo balení na cestu domů. Kdo měl zbaleno a chtěl, šel do kostela. Překvapilo nás, že ještě byla etapa (bylo to člověče, nezlob se). Na oběd bylo knedlo-zelo-vepřo. Vlčata pak šla na vlak a skauti ještě uklízeli. Vlak jsme stíhali tak, tak. Na zastávce, kde jsme přestupovali (čekali jsme tam hodinu a půl), si někteří sedli vedle kolejí a proto nás seřval výpravčí. Ve vlaku, do kterého jsme přestoupili jsme se mačkali. V šalině na sekundu omylem vypli elektřinu.
Honza Cajzl

Bodování etapy družin:

Jeleni (13b), Kamzíci (11b), Svišti (11b), Jestřábi (10b), Mamuti (10b), Vlci (10b),

Novinky

Docházka

 1. Jakub K.
  173
 2. Vítek P.
  167
 3. Adam P.
  165
 4. Daniel P.
  163
 5. Vojta
  162
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2020 Panteři a Kokino
verze 3.0.0