Osadníci

18.6.2010 - 20.6.2010


Osadníci |

Osadníci

Tuto akci měli pod palcem Bacil s Komárem, kterí tuto akci pojali jako odpočinkový víkend. Hned příjezd do Matějovce byl komický. Hudcovi zapomněli přijít na sraz, autobusem jel Komár a Vojta a ostatní jeli ve Favoritu. Z telče do Dačic nejel vůbec autobus, takže nás zachránil Favorit. Po příjezdu na stanoviště jsme postavili stany a šli si lehnout.
Druhý den jsme se probudili v 8:30 a hned byla rozcvička. Po snídani jsme popadli hrábš a sekačky a šli jsme pracovat na louku. Někteří hrabali posečenou trávu, další stavěli konstrukci jídelny. Na oběd jsme měli guláš a po polední pauze jsme si na hřišti zahráli ufobal a fotbal, ale neměli jsme dostatek sil na hraní, takže hra stála za nic. Večer někteří stříleli ze vzduchovky a také jsme byli pozváni k táboráku, protože v Matějovci byly rodiny z Brna. V noci jsme si zahráli hru Prometheus, ve které jsme nesli svičku a jeden z nás měl za úkol svíčku zhasnout. Svíčku jsme přenášeli z jednoho místa na druhé do určitého intervalu. Potom jsme šli spát.
V neděli jsme jeli na mši do Českého Rudolce. Nazpátek jsme jeli kolem Rohlíku. Na oběd jsme měli rizoto, uklidili jsme věci na Osadě, sbalili si věci a odjeli do Brna.
Vojta

Novinky

Docházka

 1. Tomáš F.
  120
 2. Vojta
  120
 3. Daniel P.
  120
 4. Dominik P.
  118
 5. Adam K.
  114
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2019 Panteři a Kokino
verze 3.0.0