Závěrečný celooddílový výlet

26.6.2010


Závěrečný celooddílový výlet |

Závěrečný celooddílový výlet

Sraz jsme měli ji v 8:00 na Ečerové. kam nás přišli celkem hodně. Vlakem jse jeli do Tišnova, odkud jsme vyrazili směrem Veverská Bítýška. Za cesty jsme hráli dvě hry: myši a vláček. Když někdo čekl myši, snžili jme se ostatním sebrat ocasy a svůj neztratit. Když vedoucí řekli vláček, všichni si ěli stoupnout za cizího člověka a jít jeh směrem. Při první zastávce jsme se najedli, napili a zahráli si triangl. Potom jsme šli dál kolem prolézaček, kde jsme se s chutí zastavili.
Další hru, kterou jsme hráli, byl vodní slalom. Vyrobili jsme si lodičky a mohli jsme závodit. Po závodech jsme vyrazili a šli jsme klidným tempem, takže nikdo výrazně neztrácel. Potom jsme se zastavili u lesních záchodků, které byly zamřížované, ale Teo se tudy mohl protáhnout. Snědli jsme jídlo, napili se a zahtáli vynikající hru, kterou si řipravil Petr. Byly dvě poštovní společnosti, které nosily dopisy, poštovní balíky a telegramy po čtyřech městech. Hra byla velmi fyzicky náročná a byl jen malý bodový rozdíl. Vyhrálo Tadeášovo družstvo nad Teovým asi o 15 bodů.
Pak jsme dorazili do Veverské Bítýšky, dali jsme si zmrzlinu a šli na parník. Potom jsme si zahráli poslední hru, nastoupili do autobusu a přijeli k ZOO. Výlet se velmi povedl.
Vojta

Novinky

Docházka

 1. Tomáš F.
  120
 2. Vojta
  120
 3. Daniel P.
  120
 4. Dominik P.
  118
 5. Adam K.
  114
o bodování

Anketa


Statistiky

© 2005-2019 Panteři a Kokino
verze 3.0.0